Bezpłatne kursy językowe dla łodzian. Zwiększ swoje szanse na ciekawą pracę

Łodzianie mogą bezpłatnie nauczyć się języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego. Co zrobić, aby wziąć udział w takim szkoleniu?

fot. ENVATO ELEMENTS
Bezpłatne kursy językowe to realna szansa na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych

Bezpłatne kursy językowe dla łodzian to realna szansa na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych i znalezienie pracy marzeń. Dzięki dwóm projektom współrealizowanym przez Miasto, mieszkańcy mogą wziąć udział w szkoleniach z języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego. Kursy są nieodpłatne, zakończone egzaminem, dającym międzynarodowy certyfikat TELC. Ponadto osoby biorące udział w kursie dostają zestaw podręczników do nauki języka.

Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w szkoleniu?

Projekt skierowany jest do osób mieszkających w obszarze rewitalizacji miasta Łodzi lub przeniesionych w związku z wdrażaniem tego procesu, które ukończyły 50 lat (niezależnie od wykształcenia) lub dla osób dorosłych (ukończone 18 lat) z wykształceniem maksymalnie średnim.

Szczegóły projektów znajdują w zakładkach JĘZYKOWA AKADEMIA REWITALIZACYJNA  oraz ANGIELSKI BEZ BARIER – REWITALIZACJA, dostępnych na stronie: <link dla-mieszkancow/projekty-unijne/efs/>uml.lodz.pl/projekty-unijne/efs</link>

ZOBACZ TAKŻE