Czym Łódź kusi inwestorów? Działki w prestiżowych lokalizacjach na sprzedaż [MAPY]

Z pełnym portfelem nieruchomości wyrusza do Cannes delegacja łódzkiego magistratu, która na odbywających się tam targach MIPIM (14–17 marca) będzie je oferować inwestorom pod zabudowę, której Łódź potrzebuje do dalszego rozwoju.

Łódź na targach MIPIM
Łódź jedzie na targi MIPIM z portfelem pełnym nieruchomości w prestiżowych lokalizacjach
9 zdjęć
Łódź na targach MIPIM
Działka przy skrzyżowaniu ul. Sass-Zdort i Tuwima
Działka przy Składowej 32
ZOBACZ
ZDJĘCIA (9)

MIPIM to odbywające się corocznie najbardziej prestiżowe targi nieruchomości na świecie, a Łódź jest już ich stałym bywalcem. Wydarzenie ma na celu ułatwienie prowadzenia interesów między inwestorami, korporacjami, władzami lokalnymi, specjalistami z branży hotelarskiej, graczami z branży przemysłowej i logistycznej oraz innymi specjalistami z branży nieruchomości. Żeby zobaczyć inwestycje zrealizowane w Łodzi dzięki targom MIPIM oraz nieruchomości przeznaczone na sprzedaż - kliknij w zdjęcia u góry artykułu lub ten link.

Poza Łodzią w gronie polskich uczestników targów MIPIM są też Kraków, Poznań, Katowice, Warszawa, Śląsk, Pomorze i Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia. Polski Pawilon Narodowy o powierzchni 50 mkw., pod szyldem „Poland.Business Forward”, przygotowała Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Będą w nim prezentować się Rzeszów, Bydgoszcz, Lublin, Zielona Góra, specjalne strefy ekonomiczne i Agencja Rozwoju Przemysłu. Na targach pojawią się znane także z łódzkiego rynku firmy Panattoni i Echo Investment. 

ZOBACZ TAKŻE