Gortat Team wygrywa z drużyną NATO w Atlas Arenie. Oprawa jak na meczach NBA [ZDJĘCIA]

Już po raz jedenasty legendarny koszykarz Marcin Gortat zorganizował swój wielki mecz w Atlas Arenie w Łodzi. Tym razem jego drużyna mierzyła się nie tylko z polskimi wojskiem, ale z mundurowymi z NATO.

Gortat Team - drużyna NATO
Gortat Team pokonał drużynę NATO
85 zdjęć
ZDJĘCIA (85)

Na wydarzeniu organizowanym przez Marcina Gortata można poczuć się niemal jak na meczu NBA. Światła, muzyka, oprawa – wszystko dopracowane w najmniejszych szczegółach. Na parkiecie stanęły naprzeciw siebie dwie drużyny, jedna złożona z żołnierzy Paktu Północnoatlantyckiego, druga z przyjaciół łódzkiego koszykarza, wśród których znaleźli się m.in. Jan Błachowicz, Bandura, Dzinold, Damian Michałowski, Bedoes2115 czy Izabela Krzan.

Mimo że wszystko odbywało się w atmosferze święta, to rywalizacji nie brakowało. Końcowy wynik wyklarował się dopiero w ostatniej kwarcie i to na trzy minuty przed końcem. Drużyna Marcina Gortata wygrała 76:70. Tegorocznym celem meczu była zbiórka pieniędzy na pomoc kombatantom oraz na dalszy rozwój fundacji MG13.