Great September. Przyjdź na spotkania z Sanah, Ralphem Kamińskim i innymi

Lista artystów i artystek, jakich zobaczymy 15–17 września w Łodzi, stale się wydłuża. Ale na festiwalu Great September nie tylko posłuchamy muzyki. Organizatorzy ogłosili właśnie, jak będzie wyglądała część konferencyjna.

fot. mat. pras.
W części konferencyjnej Great September zobaczymy m.in. Ralpha Kaminskiego

Great September to połączenie festiwalu muzycznego i konferencji branżowej. Z jednej strony uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć ponad sto koncertów, zarówno popularnych twórców, jak i debiutantów. Drugą, równie ważną częścią wydarzenia, jest konferencja. W jej ramach odbędzie się wiele spotkań o charakterze merytorycznym, w tym panele dotyczące najważniejszych tematów, jakie dziś i w przyszłości dotykać będą rynku muzycznego w Polsce i na świecie.

Great September: kogo zobaczymy na panelach?

W części konferencyjnej wysłuchamy m.in. Sanah, Ralpha Kaminskiego i Solara. Tematyka paneli będzie zróżnicowana. Festiwalowicze będą mogli uczestniczyć w dyskusjach poświęconych rynkowi koncertowemu, promocji marek na festiwalach muzycznych, łowieniu talentów czy Metaverse i NFT. 

Spotkania okołomuzyczne na Great September zaplanowano na Piotrkowskiej 217. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie festiwalu: www.greatseptember.pl

 

ZOBACZ TAKŻE