Grudzień w EC1 Łódź. Świąteczne atrakcje dla dorosłych i dzieci

Czy w przedświątecznym okresie jest coś piękniejszego od wspólnego spędzania czasu? Uczyń go jeszcze bardziej wyjątkowym, odwiedzając ciekawe miejsce! EC1 Łódź zaprasza do zapoznania się z grudniową ofertą i skorzystania ze świątecznych atrakcji.

EC1 Łódź
Grudzień w EC1, fot. ŁÓDŹ.PL

Wieczór dla Dorosłych w Centrum Nauki i Techniki EC1

W piątek, 16 grudnia, o godz. 19:00, w Centrum Nauki i Techniki EC1 odbędzie się Wieczór dla Dorosłych, który poświęcony zostanie pierwszej wyprawie na księżyc. W trakcie spotkania przedstawione zostaną nie tylko osiągnięcia i wyniki badań, jakie uzyskano podczas misji, ale zwrócona zostanie również uwaga na problemy i wyzwania, którym członkowie wyprawy musieli stawić czoła. Grudniowy Wieczór dla Dorosłych będzie także okazją do zaprezentowania przyszłości dalszej eksploracji Księżyca, a mowa będzie oczywiście o programie Artemis, który już jest realizowany.

Bilety do nabycia za pośrednictwem strony internetowej EC1 Łódź.

Zimowe Półkolonie w Centrum Nauki i Techniki EC1

EC1 Łódź nie zapomniało również o dzieciach w wieku 7-12 lat. W tym roku odbędą się 2 turnusy zimowych kolonii. Pierwszy z nich, zatytułowany „Na tropie odkryć małych i dużych", startuje 16 stycznia i potrwa do piątku – 23 stycznia.

Następny, „Na tropie żywiołów", odbędzie się w dniach 23-27 stycznia. W trakcie zajęć prowadzonych pod opieką wykwalifikowanej kadry EC1 proponuje m.in.: udział w zajęciach laboratoryjnych, warsztatach pszczelarskich, naukową zabawę na Ulicy Żywiołów, zwiedzanie wystawy Centrum Nauki i Techniki EC1, uczestniczenie w pokazach popularnonaukowych w nowoczesnym Kinie Sferycznym, warsztaty i gry integracyjne, mega energetyczną grę terenową oraz gry liczbowe, logiczne, słowne.

Zapisów na Zimowe Półkolonie w Centrum Nauki i Techniki EC1 należy dokonywać poprzez kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 539-997-693 lub 42 600 61 00. Ilość miejsc jest ograniczona. Więcej informacji na stronie internetowej.

W ofercie EC1 Łódź dostępne są również vouchery, które mogą być wspaniałym świątecznym prezentem.

ZOBACZ TAKŻE