Il Divo w Atlas Arenie. Uwielbiany kwartet powraca do Łodzi na jedyny koncert w Polsce

Międzynarodowy kwartet Il Divo ponownie zaśpiewa w Łodzi! Wokaliści zaprezentują największe przeboje classical crossover tak kochane przez polskich fanów zespołu. Il Divo wystąpi w Atlas Arenie 26 października w ramach trasy “A new day tour”.

Kwartet Il Divo wystąpi w Łodzi w Atlas Arenie 26 października 2023 r.

Il Divo jest prekursorem gatunku określanego mianem classical crossover. Kwartet łączy śpiew operowy z muzyką rozrywkową i - sięgając po różne gatunki - aranżuje na nowo światowe hity. Il Divo istnieje już 20 lat, a za ojca sukcesu zespołu uważa się Simona Cowella, znanego łowcę talentów i jurora programów typu talent show. 

Po śmierci Carlosa Marina, do Davida Millera, Ursa Bühlera i Sébastiena Izambarda dołączył śpiewający barytonem Steven LaBrie. Ich wspólna trasa nosi optymistyczną nazwę “A new day tour”. Il Divo w takim składzie zaskarbiło sobie już miłość fanów - w 2022 r. na koncertach w Warszawie i Krakowie artystów oklaskiwało w sumie około 13 tysięcy widzów.

Kwartet Il Divo powróci do Łodzi na jedyny w tym roku koncert w Polsce. Zespół wystąpi 26 października w Atlas Arenie, gdzie z pewnością zaśpiewa swoje największe przeboje z ostatnich płyt, m.in. „You Raise me Up”, „Adagio”, „Hero”, „Smile”, „Regresa a mi”, „I will Always Love You” czy „Ain’t No Mountain High Enough”.  

Bilety do sprzedaży trafią 19 maja na www.biletserwis.pl. Dzień wcześniej kupić je będą mogli użytkownicy platformy Bilet Serwis, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie newslettera.   

ZOBACZ TAKŻE