Kalendarz wydarzeń w Łodzi. Za darmo umieścisz własne wydarzenie!

Wszystkie informacje o tym, co dzieje się w Łodzi, znajdziesz w jednym miejscu – w kalendarzu imprez na stronie lodz.pl. Pojawiła się tu także nowość – do kalendarza można zgłosić swoje własne wydarzenie zupełnie za darmo!

kalendarz wydarzen lodz
Dzięki kalendarzowi wydarzeń nie tylko niczego nie przegapisz, ale i rozpromujesz własną inicjatywę!

Łódź nie od dziś kojarzona jest ze świetnymi imprezami i wydarzeniami kulturalnymi, na które zjeżdżają ludzie z całej Polski. Ponieważ w naszym mieście dzieje się bardzo dużo, z pomocą przychodzi kalendarz wydarzeń. Dzięki niemu nigdy nie przegapisz interesujących Cię wydarzeń, bo informacje o wszystkim, co dzieje się w mieście, masz w jednym miejscu. Wydarzenia podzielone są według kategorii, ułatwiających odnalezienie się w gąszczu imprez: wydarzenia sportowe, imprezy klubowe, koncerty, wydarzenia kulturalne, atrakcje dla dzieci, aktywności dla seniorów oraz eventy kulinarne.

W ostatnich dniach kalendarz zyskał dodatkową opcję. Organizatorzy imprez mogą samodzielnie wprowadzać do niego informacje o swoich wydarzeniach. Wszystko za pomocą wygodnego, prostego w użyciu formularza. Oczywiście zupełnie za darmo! To bezpłatna promocja i wykorzystanie miejskich zasięgów dla wszystkich, którzy sprawiają, że Łódź jest tak ważnym miejscem na kulturalnej mapie kraju!

Wydarzenia do kalendarza można zgłaszać W TYM MIEJSCU.

ZOBACZ TAKŻE