Karta Łodzianina ma już niemal 335 tys. użytkowników. Teraz łatwiej ją przedłużysz!

Karta Łodzianina nie traci na popularności. Korzysta z niej już prawie 335 tysięcy użytkowników. A z okazji 600. Urodzin Łodzi łatwiejsze jest jej przedłużenie!

Karta Łodzianina
Karta Łodzianina ma już niemal 335 tys. użytkowników, fot. LODZ.PL
4 zdjęcia
Karta Łodzianina
Karta Łodzianina
Karta Łodzianina
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Z okazji 600-lecia nadania Łodzi praw miejskich, Karta Łodzianina wprowadziła specjalne warunki przedłużenia jej ważności. W tym roku można wykupić pakiety mieszkańca na dwa lata, a nie jak to było do tej pory na rok. Dodatkowo osoby, które posiadały pakiet mieszkańca za 2022 rok, nie muszą okazywać dokumentów weryfikacyjnych do jej przedłużenia.

Z tej możliwości skorzystało już ponad 215 tysięcy łodzian. Z promocyjnych warunków można skorzystać do końca 2022 r. Osoby, które przedłużyły Kartę Łodzianina na rok, będą ją miały ważną do końca maja 2024 roku, a ci, którzy przedłużyli Kartę na dwa lata będą mogli z niej korzystać do 31 maja 2025 roku.

Karta Łodzianina wciąż się rozwija

Kartę Łodzianina posiada prawie 335 tysięcy mieszkańców. To jeden z największych w Polsce takich projektów, a na pewno najszybciej rozwijający się. Znajduje się nim ponad 250 partnerów, w tym m.in. Aquapark Fala, Orientarium Zoo Łódź, Herbaciarnia Kocie Oczy, Anatewka, Kino Kinematograf, Teatr Powszechny, Flixbus, Fryzjerek, Klepsydra, Auto Szkoła Sport.

Aplikacja ciągle się rozwija i udostępnia nowe możliwości. Zakup biletów i migawek MPK, możliwość płacenia za parkowanie, serwis newsowy Łódź.pl to wszystko dostępne jest w jednej aplikacji dla mieszkańców. W tej dziedzinie Karta Łodzianina jest prekursorem w skali całego kraju.

ZOBACZ TAKŻE