Konkurs z Kartą Łodzianina. Aż 600 nagród, w tym bilety lotnicze! [SZCZEGÓŁY]

Minął miesiąc od startu konkursu w Karcie Łodzianina. W chwili obecnej ponad 4 tys. mieszkańców bierze w nim udział i zbiera punkty – „Uszatki” – które można wymienić na atrakcyjne nagrody. Do zdobycia jest ich aż 600!

Z Kartą Łodzianina do zdobycia aż 600 nagród!
Z Kartą Łodzianina do zdobycia aż 600 nagród!
4 zdjęcia
Z Kartą Łodzianina do zdobycia aż 600 nagród!
Z Kartą Łodzianina do zdobycia aż 600 nagród!
Z Kartą Łodzianina do zdobycia aż 600 nagród!
ZOBACZ
ZDJĘCIA (4)

Aby wziąć udział w konkursie, należy w aplikacji Karty Łodzianina dołączyć do niego, akceptując regulamin. Punkty przyznawane są za różne aktywności, w tym za zakupy migawek, biletów jednorazowych MPK oraz parkowanie za pomocą aplikacji Karty Łodzianina. Zakupy u partnerów KŁ, a w szczególności sponsorów, to również dodatkowe punkty, które systematycznie zbierane można wymienić na nagrody. Punkty dostaniemy też za terminowe przedłużenie Karty lub za wyrażenie zgody marketingowej. Konkurs potrwa do połowy lipca.

Nagrody z Kartą Łodzianina

Żeby zdobyć nagrodę, należy uzbierać odpowiednią liczbę punktów, zarezerwować wybrany upominek i odebrać go w dowolnym centrum obsługi Karty Łodzianina od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. Pięć pierwszych osób, które zbiorą największą liczbę punktów w konkursie, otrzyma nagrody główne ufundowane przez Port Lotniczy im. Władysława Reymonta – bilet w dwie strony dla dwóch osób do Brukseli, roczny kurs języka angielskiego w English Language Centre Studium Języka Angielskiego Uniwersytetu Łódzkiego, dwa bilety autobusowe w dwie strony dla dwóch osób do dowolnego miejsca w Polsce, ufundowane przez FlixBus, jednodniowe szkolenie technik jazdy 1 stopnia ufundowane przez TOR ŁÓDŹ oraz zestaw naczyń deserowych dla 6 osób z motywem łowickim ufundowany przez Folkstar sp. z o.o.

Kartę Łodzianina do 31 maja 2023 r. można przedłużyć bez okazywania PIT. Wystarczy wybrać oraz opłacić pakiety mieszkańca i cieszyć się rabatami nawet przez najbliższe dwa lata.

Regulamin konkursu znajduje się tutaj.

ZOBACZ TAKŻE