Lego Store w Manufakturze. Gigantyczna kolejka do nowego sklepu z klockami! [ZDJĘCIA]

W czwartek, 13 października, w centrum Handlowym Manufaktura otwarto sklep Lego Store. Od rana na korytarzach fani klocków Lego ustawiali się w krętych kolejkach. Zobacz zdjęcia z otwarcia!

fot. Karol Chmal
Lego Store w Manufakturze. Gigantyczna kolejka do nowego sklepu z klockami!
9 zdjęć
fot. Karol Chmal
fot. mat. pras.
fot. Karol Chmal
fot. mat. pras.
fot. mat. pras.
ZOBACZ
ZDJĘCIA (9)

W najnowszym, szóstym Lego Store w Polsce, fani klocków będą mogli osobiście  doświadczyć koncepcji „Retailtainment", która oferuje unikalne połączenie zakupów i zabawy. Dodatkowo klienci odkryją pełną gamę nowych, ekscytujących zestawów dostępnych wyłącznie w oficjalnych sklepach LEGO i na lego.com, w tym m.in. LEGO Star Wars™ Śmigacz Luke’a Skywalkera™, LEGO Harry Potter™ Ulica Pokątna, LEGO Hotel Butikowy, LEGO Titanic i LEGO „Gwiaździsta noc" Vincenta van Gogha.

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, że nasz kolejny sklep LEGO został otwarty właśnie w Łodzi, mieście szczególnie mi bliskim, ponieważ to moje rodzinne miasto. Manufaktura, w której otworzyliśmy nasze drzwi dla wszystkich fanów budowania z klocków LEGO, to miejsce wypełnione pozytywną energią znajdujące się w bijącym sercu miasta – mówi Beata Kucejko, Dyrektor Marketingu LEGO na Polskę, Ukrainę i kraje bałtyckie.

Lego Store ze specjalnymi prezentami

Przez pierwszy tydzień funkcjonowania Lego Store w Manufakturze do zakupów powyżej 575 zł dodawany jest zestaw przedstawiający mały sklep LEGO. Dodatkowo dla uczestników programu VIP przygotowano również limitowane zestawy inspirowane m.in. Halloween.

ZOBACZ TAKŻE