Light Move Festival 2023 już za chwilę. W hotelach w Łodzi kończą się miejsca

Light Move Festival 2023 zbliża się wielkimi krokami. To wydarzenie, które przyciąga tłumy miłośników sztuki światła z całej Polski, a nawet z zagranicy. W hotelach w Łodzi każdego dnia przybywa rezerwacji na festiwalowy weekend.

Light Move Festival
Light Move Festival przyciąga turystów z całej Polski, a nawet z zagranicy
8 zdjęć
Light Move Festival
Light Move Festival
Light Move Festival
Light Move Festival
Light Move Festival
ZOBACZ
ZDJĘCIA (8)

Light Move Festival to odbywająca się co roku w Łodzi impreza, znana ze spektakularnych instalacji świetlnych, projekcji na fasadach budynków i niezwykłych pokazów multimedialnych. To unikalne połączenie światła, dźwięku i przestrzeni, które zachwyca zarówno profesjonalistów od sztuki światła, jak i zwykłych widzów.

Wraz ze zbliżaniem się terminu Light Move Festival 2023, hotele w Łodzi zgłaszają duży skok w liczbie dokonanych rezerwacji. Łódzkie obiekty noclegowe na noc z piątku na sobotę (29/30 września) obłożone są już niemal w 100 procentach. Wielu uczestników rezerwuje swoje miejsca noclegowe z wyprzedzeniem, aby zapewnić sobie wygodne zakwaterowanie w trakcie festiwalu. Pozostają ostatnie wolne pokoje na sobotę, 30 września. Ważna informacja dla turystów - Light Move Festival 2023 trwa także w niedzielę, a hotele oferują wówczas nieco niższe ceny niż w tygodniu lub w festiwalowy piątek i sobotę.

ZOBACZ TAKŻE