Lotnisko w Łodzi rozpoczyna sezon zimowy. Hitem loty do Malagi. Nowych rejsów jest więcej! [SZCZEGÓŁY]

W niedzielę, 29 października, Port Lotniczy im. Reymonta zainicjuje sezon zimowy 2023/2024. Gwoździem inauguracji będzie uruchomienie lotów do Malagi w Hiszpanii. W siatce połączeń lotniska w Łodzi są także inne zmiany.

Samolot
Lotnisko w Łodzi rozpoczyna sezon zimowy

Pierwszy samolot z Malagi wyląduje na lotnisku w Łodzi już w niedzielę, 29 października. Tego samego dnia wyruszy w podróż powrotną. Kierunek będzie obsługiwany dwoma lotami tygodniowo – w niedziele i piątki – przybliżając turystom uroki hiszpańskiego Costa del Sol, całorocznie popularnego regionu Andaluzji.

Zimowe połączenia z lotniska w Łodzi

W zimowej siatce połączeń zmieni się też rozkład lotów do innego miasta w Hiszpanii. Między Łodzią a Alicante samoloty będą latały teraz częściej, bo trzy razy w tygodniu: we wtorki, piątki i soboty.

Po niemal dwóch latach przerwy do rozkładu lotów Ryanair z Łodzi wraca kierunek East Midlands, który od 30 października będzie obsługiwany lotami w poniedziałki i soboty. Z kolei Do Londynu Stansted można będzie latać 7 dni w tygodniu. W stałej ofercie Portu Lotniczego w Łodzi niezmiennie pozostają połączenia do Brukseli Charleroi, Dublina i Mediolanu Bergamo.

ZOBACZ TAKŻE