Lotnisko w Łodzi z konkursem z okazji Light Move Festival 2022. Rób zdjęcia i wygraj bilety!

Lux Pro Monumentis, Port Lotniczy Łódź im. Władysława Reymonta i Łódzka Organizacja Turystyczna zapraszają do wspólnej zabawy. Do wygrania vouchery na bilety lotnicze!

Lotnisko w Łodzi - fot. ŁÓDŹ.PL
Lotnisko w Łodzi z konkursem z okazji Light Move Festival 2022. Rób zdjęcia i wygraj nagrodę! , fot. ŁÓDŹ.PL

Light Move Festival 2022

Już w ten weekend Łódź ponownie stanie się stolicą światła za sprawą 12. edycji Light Move Festival. Wydarzenie, które do tej pory zgromadziło ponad cztery miliony osób, powraca w nowej odsłonie, by rozświetlić łódzkie kamienice, parki i podwórka. Z tej okazji został przygotowany specjalny konkurs dla wszystkich, którzy lubią uwieczniać ważne dla nich chwile lub przyjemne dla oka (nie tylko) miejskie krajobrazy.

Na czym polega konkurs i jak wziąć w nim udział?

Konkurs wystartował na facebookowym fanpage’u „Łódź Turystyczna – lodz.travel”. Pod przypiętym postem konkursowym, należy w komentarzach wklejać swoje prace, a po zakończeniu konkursu zwycięzców wyłoni jury.

Szczegółowy regulamin dotyczący konkursu jest dostępny na stronie internetowej www.lodz.travel.

– Light Move Festival to już wizytówka turystyczna naszego miasta, która rokrocznie cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Choć większość uczestników to łodzianie, nie brakuje turystów z innych miast Polski, a nawet zza granicy – wydarzenie odwiedzali w przeszłości turyści m.in. z Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii czy nawet Stanów Zjednoczonych. Ten festiwal to wizualna uczta dla naszych oczu,  a udostępniane w Internecie zdjęcia i filmy z każdej edycji mają niepowtarzalny klimat i są najlepszą reklamą Łodzi. Dlatego tym konkursem chcemy dodatkowo zachęcić do tego, by ludzie łapali najpiękniejsze momenty z tego weekendu. Dodatkowo dzięki temu możemy promować najnowsze połączenia lotnicze obsługiwane przez Port Lotniczy Łódź – do Mediolanu-Bergamo oraz do Brukseli-Charleroi. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału – zachęca Tomasz Koralewski, prezes Łódzkiej Organizacji Turystycznej.

Nagroda

Nagrodami w konkursie są: jeden voucher na pojedynczy bilet lotniczy na trasie Łódź - Bergamo - Łódź oraz jeden voucher na pojedynczy bilet na trasie Łódź – Bruksela Charleroi - Łódź.

ZOBACZ TAKŻE