Mediateka MeMo do wynajęcia! Jak zorganizować tam konferencję czy szkolenie?

Jeśli chcesz zorganizować konferencję, szkolenie lub inne wydarzenie w samym sercu Łodzi, ta wiadomość zdecydowanie Cię ucieszy. Mediateka MeMo przy ul. Moniuszki 5 jest otwarta na wynajem komercyjny. Sprawdź, jak skorzystać z przestrzeni w zrewitalizowanej willi Meyera!

Przestrzenie Mediateki MeMo można wynająć
Przestrzenie Mediateki MeMo można wynająć! fot. LODZ.PL
6 zdjęć
Przestrzenie Mediateki MeMo można wynająć
Przestrzenie Mediateki MeMo można wynająć
Przestrzenie Mediateki MeMo można wynająć
Przestrzenie Mediateki MeMo można wynająć
Przestrzenie Mediateki MeMo można wynająć
ZOBACZ
ZDJĘCIA (6)

Otwarta w listopadzie Mediateka zdążyła już stać się jedną z najczęściej odwiedzanych instytucji na kulturalnej mapie Łodzi. Przestrzenie najnowocześniejszej filii Biblioteki Miejskiej w Łodzi, mieszczącej się w zrewitalizowanej willi Ludwika Meyera przy ul. Moniuszki 5, otwierają się również na wynajem komercyjny.

– W związku z dużym zainteresowaniem wynajęcia Sali Warsztatowej, Cinemo lub Studia Foto i Video oraz Studia Lektorskiego przygotowaliśmy ofertę dla osób i firm, które chcą zorganizować u nas zamknięte szkolenia, warsztaty czy spotkania. Z dotychczasowego doświadczenia widzimy, że przestrzenie te doskonale sprawdzają się jako miejsca na eventy. Gościliśmy u nas zarówno duże konferencje, jak i niewielkie spotkania biznesowe, dzięki czemu wiemy, która sala sprawdzi się najlepiej – mówi Anna Kowal, kierownik Mediateki MeMo.

Sale udostępniane są wynajmującym wraz z całym wyposażeniem. Dostępne są projektory, komputery, ekrany interaktywne, a ustawienie mebli może zostać dowolnie zmienione po konsultacji z obsługą. Największa z sal – Sala Warsztatowa – mieści do 100 osób w układzie teatralnym. Cinemo, na co dzień pełniące funkcję kameralnej sali kinowej, jest doskonałym miejscem na spotkania networkingowe lub grupowe warsztaty. Wyjątkowe możliwości niosą ze sobą studia fotograficzne i lektorskie, gdzie można skorzystać z profesjonalnego sprzętu, pozwalającego na realizację komercyjnej sesji zdjęciowej, nagranie filmu, wywiadu czy przeprowadzenie warsztatów lub integracji dla swoich pracowników. 

Aby zaplanować wynajem komercyjny w MeMo, należy napisać na adres wynajem@memo.lodz.pl lub skorzystać z zakładki „Rezerwacja sal” na stronie www.memo.lodz.pl. Na stronie znajduje się również szczegółowy regulamin wraz z cennikiem.

ZOBACZ TAKŻE