Nowości w aplikacji Łódź.pl. Alerty drogowe, awarie, wypadki i pogoda w Twoim telefonie

Aplikacja Łódź.pl zmienia się dla mieszkańców. Teraz ma jeszcze więcej przydatnych funkcji, z których mogą korzystać wszyscy łodzianie, bez wyjątków. Nie zwlekaj! Zainstaluj aplikację już dziś i bądź na bieżąco!

aplikacja Łódź.pl - alerty, wypadki, pogoda

Aplikacja Łódź.pl to niezbędnik każdego mieszkańca - jej użytkownicy mają całe miasto pod ręką. Znajdą tam m.in. najważniejsze informacje z życia Łodzi, bilety do miejskich instytucji i wiele innych, przydatnych funkcji. Zawsze mogą mieć też przy sobie Kartę Łodzianina, która gwarantuje atrakcyjne rabaty u ponad 300 partnerów. To m.in. restauracje, kluby fitness, siłownie, sklepy i instytucje kultury. Wybór jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Aplikacja Łódź.pl to jednak znacznie więcej. Dotychczas z jej rozbudowanych funkcji mogli korzystać wyłącznie posiadacze Karty Łodzianina, ale dzięki najnowszej aktualizacji każdy może cieszyć nowymi udogodnieniami. Wystarczy założyć Konto Podstawowe w aplikacji i używać jej bez ograniczeń. Należy jednak pamiętać, że taki typ konta nie upoważnia do korzystania ze zniżek. Do tego potrzebne będzie Konto Łodzianina, które również można stworzyć w aplikacji.

Nowości w aplikacji Łódź.pl

  • ALERTY KRYZYSOWE Nadchodzi wichura lub burza? Bez obaw. Teraz o zbliżającym się niebezpieczeństwie użytkowników powiadomi Łódź.pl. Mieszkańcy będą otrzymywać na swoje smartfony komunikaty o wszelkich sytuacjach kryzysowych, które mogą stanowić dla nich zagrożenie, takich jak złe warunki atmosferyczne, poważne awarie czy istotne zmiany w życiu miasta. 
  • UTRUDNIENIA NA DROGACH Kolejne udogodnienie powstało z myślą o kierowcach i pasażerach komunikacji miejskiej. Aplikacja poinformuje ich o wszelkich utrudnieniach, które pojawiają się na łódzkich drogach. Dzięki wysyłanym na bieżąco powiadomieniom o największych i niespodziewanych utrudnieniach w ruchu zmotoryzowani mieszkańcy będą mogli wcześniej wybrać inną trasę i ominąć korek, kolizję lub wypadek.
  • PARKOWANIE Aplikacja Łódź.pl umożliwia także wygodne i szybkie płacenie za parking. To się naprawdę opłaca! Korzystając z parkomatów, kierowcy mogą płacić za postój tylko z góry. Natomiast w aplikacji działa też funkcja START-STOP, a opłata naliczana jest osobno za każdą minutę parkowania. Teraz mieszkańcy nie muszą zastanawiać się, czy zakupiony bilet za chwilę nie straci ważności. Elastyczny system pozwala im płacić tylko za rzeczywisty czas postoju. Do tego parkowanie z aplikacją jest dziecinie proste: wystarczy wprowadzić do systemu numer rejestracyjny auta i dokonać płatności. Jeśli użytkownik włączy usługi lokalizacji, Łódź.pl podpowie też, w której strefie parkowania znajduje się pojazd.
  • BILETY MPK ŁÓDŹ W aplikacji można również kupować bilety MPK – zarówno te jednorazowe, jak i okresowe. W przypadku kontroli w autobusie lub w tramwaju wystarczy pokazać je na swoim telefonie i kontynuować podróż bez dodatkowych opłat. 

Aplikację Łódź.pl można pobrać ze Sklepu Google oraz AppStore

SONDA

Czy masz już aplikację Łódź.pl?

ZOBACZ TAKŻE