Zwierzęta będą mogły spędzać czas na świeżym powietrzu, odpoczywać w letnim słońcu i swobodnie eksplorować przestrzeń. Orientarium Zoo Łódź zaprasza w weekend 27–28 czerwca na wspólne rozpoczęcie wakacji przy wybiegu orangutanów i odwiedzenie nowej przestrzeni.
Orangutany będą hasać w plenerze! Nowy zewnętrzny wybieg w Orientarium Zoo Łódź
W ostatni weekend czerwca w Orientarium Zoo Łódź zostanie otwarty nowy wybieg zewnętrzny dla orangutanów sumatrzańskich.
