Kliknij w zdjęcia powyżej, aby zobaczyć galerię z „Polówkowego Biforu” na lotnisku w Łodzi.
SONDA
Lubisz filmy z Jamesem Bondem?
W środę, 24 czerwca tuż po ostatnim locie z lotniska w Łodzi i po zapadnięciu zmroku, Łodzianie zgromadzili się na „Polówkowym Biforze”. Okazja była nie byle jaka, ponieważ wyświetlany był film „Goldeneye”. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia!
Kliknij w zdjęcia powyżej, aby zobaczyć galerię z „Polówkowego Biforu” na lotnisku w Łodzi.