Schronisko w Łodzi dostanie 200 kg karmy od firmy ze śląskiego. Ty też możesz pomóc!

Dodatkowe 200 kilogramów karmy przekaże firma z woj. śląskiego dla Schroniska dla Zwierząt w Łodzi. Placówka, a w zasadzie jej podopieczni, potrzebuje wsparcia przez cały rok, pomóc może każdy!

dwoje ludzi, pies i karma
Schronisko w Łodzi dostanie 200 kg karmy

Podczas letniego Targu Jaracza odbyła się zbiórka karmy dla podopiecznych Fundacji Azyl, zajmującej się ograniczaniem bezdomności na terenie miasta i okolic. Łodzianie, którzy przyszli wówczas na dedykowane urodzinom miasta tzw. Galante Zakupy, przynieśli ok. 200 kilogramów pożywienia dla psów i kotów. Z początkiem sierpnia karma trafiła do fundacji.

Okazało się, iż to nie koniec smacznych prezentów dla łódzkich zwierząt. Zainspirowana hojnością łodzian firma hurtowniakarm.pl z województwa śląskiego przekazała Schronisku dla Zwierząt w Łodzi kolejne 200 kg karmy dla kotów i psów, znajdujących się w placówce przy ulicy Marmurowej. We wtorek, 5 września pokarm do nich trafił.

Schronisko dla Zwierząt w Łodzi zachęca do pomocy na jego rzecz. Każdy z nas może przekazać darowiznę w postaci karmy, pieniędzy na działalność statutową czy podjąć współpracę w ramach wolontariatu. Placówka wspierana jest m.in. przez MPK Łódź, firmę Rosmann czy siatkarskie mistrzynie Polski z ŁKS Commercecon Łódź.

Więcej informacji o tym, jak pomóc Schronisku dla Zwierząt w Łodzi znajduje się na stronie: Jak pomóc - Schronisko (lodz.pl)

ZOBACZ TAKŻE