Sum 41 w Łodzi. Koncert w Atlas Arenie ostatnią szansą, by usłyszeć zespół w Polsce!

Po blisko 30-letniej karierze, kultowy zespół SUM 41 wyrusza w pożegnalną trasę po Europie, na której nie zabraknie Polski! Kanadyjczycy wystąpią 9 listopada 2024 r. w Atlas Arenie w Łodzi, gdzie zagrają swoje największe przeboje przeplatane hitami z ostatniej płyty “Heaven :x: Hell”. 

SUM 41
SUM 41, mat. pras.
3 zdjęcia
SUM 41
SUM 41
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

Fanom rocka zespołu Sum 41 nie trzeba przedstawiać. Takie hymny początku XXI wieku, jak “Fat Lip”, “In Too Deep” czy “Still Waiting” były klasycznymi soundtrackami w życiu maniaków MTV i zapalonych deskorolkarzy, ale przede wszystkim zwykłych nastolatków. Mijały kolejne lata, a Kanadyjczycy nie schodzili z najwyższej fali popularności, podbijając sceny największych festiwali w USA, Kanadzie, Europie czy Australii. Ich muzyka była soundtrackiem do największych hitów kinowych od "Spidermana", poprzez "American Pie", aż po "Bring It On". 

Sum 41 w swoim dorobku posiadają 8 albumów studyjnych. Ich dyskografię otwiera tryptyk klasycznych albumów - platynowy “All Killer No Filler” [2001], złoty “Does This Look Infected?” [2002] i również pokryty złotem “Chuck” [2004]. Swój niezwykły dorobek zamykają tegorocznym “Heaven :x: Hell”, który tylko udowadnia, że mimo decyzji o zakończeniu kariery, muzycy wcale nie odcinają kuponów od wcześniej zdobytej popularności, a jedyne ją pieczętują. 

Po sprzedaniu 15 milionów albumów na całym świecie, zdobyciu dwóch nagród Juno, Kerrang! Award i kilku Alternative Press Music Awards, otrzymaniu nominacji do GRAMMY® i zapełnieniu sal koncertowych na całym świecie, odchodzą z hukiem - i na własnych warunkach! 9 listopada 2024 r. w Atlas Arenie w Łodzi będzie ostatnia okazja, aby zobaczyć zespół w Polsce.

Gość specjalny - Neck Deep

Gościem specjalnym pożegnalnej trasy Sum 41 będą Walijczycy z Neck Deep z charyzmatycznym Benem Barlowem na czele. Zadebiutowali w świadomości słuchaczy w 2014 roku krążkiem “Wishful Thinking”, który z miejsca pokochali fani, czego najlepszym dowodem jest zwycięstwo w Kerrang! Awards w kategorii “Best British Newcomer”. Dziś, po 12 latach od założenia zespołu, Ben Barlow i spółka są już bardzo świadomymi artystami, posiadającymi w dorobku 5 albumów długogrających. Nigdy nie ukrywali swojej fascynacji takimi zespołami jak Sum 41, Fall Out Boy, A Day To Remember, Green Day czy Blink-182 i wygląda na to, że Neck Deep jak mało która kapela z nowej fali pop-punku, potrafi tak doskonale czerpać od każdego z tych gigantów, a przy tym wszystko ubrać w swój styl, momentami ckliwy i romantyczny, ale zdecydowanie częściej buzujący energią rodem z Wrexham. Ostatni krążek grupy, nazwany po prostu “Neck Deep” to powrót do muzycznych korzeni, mimo iż ogromny sukces zespołu za oceanem mógł zwiastować pójście w bardzo komercyjną stronę. 

Bilety na koncert Sum 41 w Łodzi

  • Artist Presale rozpocznie się 25.06 (wtorek) o godz. 10:00
  • Spotify Presale rozpocznie się 27.06 (czwartek) o godz. 10:00
  • Sprzedaż otwarta rozpocznie się 28.06 (piatek) o godz. 10:00

Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Eventim Polska, Ebilet, Ticketmaster Polska

ZOBACZ TAKŻE