Teatr Kamila Maćkowiaka. „Zombi” wraca na afisz, zgarnij bilety ze zniżką [SZCZEGÓŁY]

Teatr Kamila Maćkowiaka zaprasza na tragifarsę „Zombi”, która 1 i 2 marca powróci na scenę w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana. To historia trzech ambitnych, ale nie narzekających na zbyt wiele propozycji zawodowych aktorów, którzy postanawiają napisać scenariusz hollywoodzkiego hitu kinowego.

aktor na scenie
„Zombi” wraca na afisz, fot. mat. pras.

W głównych rolach: Mateusz Rzeźniczak, Kamil Maćkowiak i Karol Puciaty. Spektakl w nieoczywisty sposób komentuje problem uchodźstwa w nawiązującej do stand-upu formie, układającej się w zaskakujące, transteatralne show, w którym pytania graniczne wypowiadane przez głównych bohaterów przeplatane są występami kolorowych drag queens: Lukrecji i Lady Brigitte.

Bohaterowie sztuki jako temat scenariusza wybierają zombi, ale w wersji uwspółcześnionej – jako „ludzi pozbawionych życia, pozbawionych wiary, pozbawionych nadziei, pozbawionych przyszłości”. Punktem wyjścia ich dynamicznej wymiany zdań i pomysłów na film są tragiczne losy uchodźców, jednak im dalej brną, tym bardziej przekonują się, że zombi XXI wieku to nie tylko uciekający przed dramatem we własnym kraju, ale również ci, którzy „z uchodźcami nie mają nic wspólnego” – syci, zadowoleni z siebie Europejczycy. 

Czytelnikom „Łódź.pl” Teatr Kamila Maćkowiaka oferuje 18-procentową zniżkę na najbliższe pokazy spektaklu „Zombi” (1 i 2 marca, godz. 19:00). Cena biletów: od 85 zł (po zniżce 69,70 zł) do 105 zł (po zniżce 86,10 zł). Liczba miejsc ze zniżką jest ograniczona.

Jak kupić bilet ze zniżką?

  • Telefonicznie – dzwoniąc pod nr tel. 794 460 500 od poniedziałku do piątku w godz. 9:00–19:00
  • E-mailowo – wysyłając wiadomość na adres: bilety@fundacjamackowiaka.org
  • Internetowo – przez system rezerwacji biletów na stronie www.teatrmackowiaka.pl, wpisując kod rabatowy ZOMBI18 na dole strony (po wpisaniu kodu należy kliknąć „Zatwierdź”)

ZOBACZ TAKŻE