Wieczór z rekinami w Orientarium Zoo Łódź. Niezapomnianie wrażenia gwarantowane! Kiedy?

Relaks wśród rekinów w strefie oceanicznej, poczęstunek i wieczorne zwiedzanie nowoczesnego obiektu wraz z niedostępnymi na co dzień zapleczami hodowlanymi – takie atrakcje przygotowało Orientarium Zoo Łódź 20 stycznia 2023 r. 

Wieczór z rekinami w Orientarium Zoo Łódź, fot. ŁÓDŹ.PL
7 zdjęć
ZOBACZ
ZDJĘCIA (7)

Co jedzą rekiny? Jak tworzy się rafa koralowa? Tego można będzie się dowiedzieć w trakcie wyjątkowego wieczoru z rekinami, organizowanego przez Orientarium Zoo Łódź. Start o godzinie 15:45. 

Wieczór z rekinami w Orientarium Zoo Łódź

Uczestnicy wydarzenia mogą liczyć na szereg niepowtarzalnych atrakcji. Wśród nich: pokazowa kąpiel słoni indyjskich połączona z karmieniem, odwiedziny na zapleczu hodowlanym, w tym w sypialni słoni oraz w żłobku koralowców. Goście przejdą się tunelem oceanicznym, podziwiając wyjątkowe gatunki rekinów oraz płaszczek i poznając świat oceanu od kuchni. Dowiedzą się, co jedzą rekiny oraz jak powstaje rafa koralowa. Uczestnicy, będą mieli też okazję podejrzeć zachowania zwierząt, kiedy zapada zmrok…

Tylko dla odważnych

Dla odważnych przewidziane jest też zejście do tajemniczego, niedostępnego na co dzień, piętra na poziomie -1. To tutaj będzie można przyjrzeć się, w jaki sposób Orientarium zapewnia odpowiednie warunki życia zwierzętom wodnym w akwariach. Wieczór zakończony będzie poczęstunkiem z lampką wina, gorącą herbatą, kawą i sokami. 

Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 180 zł od osoby. Uczestnikom do lat 18 musi towarzyszyć osoba pełnoletnia (udział płatny). Start 20 stycznia o godz. 15:45.

ZOBACZ TAKŻE