WOŚP 2023. Wylicytuj lożę prezydencką na Stadionie Miejskim w Łodzi! [SZCZEGÓŁY]

To wyjątkowa okazja dla fanów piłki nożnej i chcących wesprzeć szczytny cel WOŚP! Miejska Arena Kultury i Sportu w Łodzi przekazała na licytację w ramach 31. finału WOŚP lożę prezydencką na Stadionie Miejskim przy al. Piłsudskiego 138 w Łodzi.

600-lecie Łodzi na meczach Ekstraklasy

Na licytację trafiła właśnie loża Super VIP-Prezydencka na Stadionie Miejskim w Łodzi przy al. Piłsudskiego 138. Zwycięzca licytacji będzie mógł korzystać z niej podczas meczów piłkarskiej Ekstraklasy rozgrywanych przez Widzew Łódź w terminach od 17 lutego 2023 r. do 31 maja 2023 r., tj. w siedmiu spotkaniach. Podczas każdego z meczów w loży może przebywać 34 gości. 

Tegoroczny 31. finał WOŚP poświęcony jest walce z sepsą, śmiertelnie niebezpieczną zarówno dla małych, jak i dorosłych pacjentów. Sepsa to zespół objawów wywołanych przez niekontrolowaną, gwałtowną reakcję organizmu na zakażenie. W ciągu nawet kilku godzin może dojść do niewydolności wielu narządów, wstrząsu i śmierci. Środki zebrane podczas tegorocznego finału WOŚP zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznych urządzeń do analizy i wczesnego wykrywania zakażenia.

ZOBACZ TAKŻE