Wrócili do wygrywania. Futsaliści Widzewa na wyjeździe ograli FC Toruń

Po trzech meczach bez wygranej futsaliści Widzewa zainkasowali komplet punktów w wyjazdowym starciu z FC Toruń.

Rok 2023 widzewiacy zakończyli w Warszawie remisem 2:2 z AZS UW Wilanów, a w styczniu ulegli 0:6 Piastowi w Gliwicach oraz 5:8 Futsalowi Leszno przed własną publicznością. Trzeci tegoroczny mecz przerwał złą passę. W starciu z walczącym o utrzymanie FC Toruń przyjezdni już po niespełna dwudziestu minutach gry mieli na koncie cztery trafienia. Przed końcem meczu podwoili ten dorobek i wrócili do domu z wygraną 8:3.

Spotkanie w Toruniu zainaugurowało 18. kolejkę, która zostanie dokończona w weekend. Przed pozostałymi spotkaniami tej serii Widzew ma na koncie 30 pkt. i w tabeli Fogo Futsal Ekstraklasy zajmuje szóstą lokatę. Siódmy w klasyfikacji BSF Bochnia ma jedno oczko mniej. Z tym zespołem widzewiacy zagrają już w następnej kolejce. Mecz w hali MOSiR przy Małachowskiego rozpocznie się 24 stycznia o godzinie 20:00.