Wspaniałe lata 90. Pomóż napisać książkę o dawnych pubach i klubach w Łodzi

Chcesz, aby Twoje wspomnienia i zdjęcia z łódzkich pubów lat 90. stały się częścią większej historii? To możliwe dzięki pomysłowi Izabelli Borowskiej i Agaty Zarębskiej z Jemy w Łodzi.

Pub Riff Raff
Pub Riff Raff, fot. książka "Życie w Łodzi"
5 zdjęć
Pub Riff Raff
Pub Rolling Stone
Klub Szafa
Bagdad Cafe
ZOBACZ
ZDJĘCIA (5)

Autorki, które mają już na swoim koncie dwie publikacje: „Łódzka kuchnia czterech kultur” oraz „Łódzka kuchnia regionalna”, planują spisać historie łódzkich pubów lat 90. na podstaw swoich doświadczeń i Waszych, łodzian!

– Folder z podpisem puby czekał na otwarcie 8 lat, a pomysł napisania książki jest jeszcze starszy! Piotrkowska lat 90. to nasze dzieciństwo i młodość – pierwsze imprezy, wyjścia do miasta i piwa wypite w pubach. Mogliśmy zazdrościć innym starego rynku, ale to nam cała Polska zazdrościła Piotrkowskiej, na której kwitło imprezowe życie Łodzi. Bez jeżdżenia po całym mieście podczas jednego wieczoru można było odwiedzić kilka, a nawet kilkanaście miejsc, spotkać znajomych, potańczyć, poznać nowych ludzi – mówią Izabella Borowska i Agata Zarębska.

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi wspomnieniami, masz zdjęcia pubów, klubów i samej ul. Piotrkowskiej z tamtego okresu, napisz na adres kontakt@jemywlodzi.pl. Do zobaczenia w Irish Pubie, Quadlino, Bagdadzie czy Quo Vadis!

ZOBACZ TAKŻE