Wspólny bilet do Orientarium Zoo Łódź i Parku Miliona Świateł. Ile kosztuje?

Od środy (9 listopada) od godz. 12:00 można kupić wspólny bilet do dwóch wyjątkowych łódzkich atrakcji. W specjalnej, niższej cenie mamy szansę zobaczyć zarówno Orientarium Zoo Łódź, jak i Park Miliona Świateł.

Park Miliona Świateł i Orientarium Zoo Łódź
Od 9 listopada Park Miliona Świateł i Orientarium Zoo Łódź można odwiedzić na jednym bilecie
9 zdjęć
Park Miliona Świateł i Orientarium Zoo Łódź
Park Miliona Świateł w Łodzi
Park Miliona Świateł w Łodzi
Park Miliona Świateł w Łodzi
Park Miliona Świateł w Łodzi
ZOBACZ
ZDJĘCIA (9)

– Postanowiliśmy wykorzystać potencjał dwóch wyjątkowych na skalę krajową punktów i wyjść naprzeciw oczekiwaniom ludzi, którzy chcą przyjemnie spędzić czas w naszym mieście – mówi Piotr Kurzawa, zastępca dyrektora Łódzkiego Centrum Wydarzeń. –  Ogromna popularność Parku Miliona Świateł i Orientarium sprawiły, że zdecydowaliśmy się wprowadzić wspólny bilet, który pozwoli korzystać z największych atrakcji Łodzi bez obciążania portfela.

Jak w praktyce będzie wyglądało korzystanie ze wspólnego biletu? Możemy kupić go przez internet, wydrukować bądź zapisać w telefonie. Kiedy pojawimy się w parku Źródliska, żeby podziwiać iluminacje Parku Miliona Świateł, dostaniemy przy wejściu bilet do Orientarium. Jeśli zaś najpierw zdecydujemy się obejrzeć nurkujące słonie i ganiające się w wodzie pingwiny, przy wejściu do Zoo otrzymamy bilet do Parku Miliona Świateł.

Wspólny bilet do obu tych łódzkich atrakcji kosztuje 99 zł.

ZOBACZ TAKŻE