Zasoby Biblioteki Miejskiej w Łodzi w Twoim telefonie. Sprawdź, jak pobrać aplikację

Biblioteka Miejska ma swoją aplikację. Za jej pośrednictwem możesz zamawiać i rezerwować książki, przedłużać termin wypożyczenia i być na bieżąco z wydarzeniami organizowanymi w poszczególnych filiach.

Biblioteka Miejska w Łodzi
3 zdjęcia
ZOBACZ
ZDJĘCIA (3)

Aplikacja jest przyjazna dla użytkownika, a jej obsługa bardzo intuicyjna. Każdy użytkownik może założyć swoje konto, na którym będą widoczne jego wypożyczenia, zamówienia i rezerwacje, a także Fiszka – karta biblioteczna, która zawsze już będzie pod ręką.

Zalogowany czytelnik ma też możliwość zgłaszania sugestii zakupu, jeśli szukana przez niego pozycja nie jest dostępna w żadnej z filii Biblioteki Miejskiej w Łodzi. Za pomocą aplikacji możemy też dzielić się ocenami i recenzjami poszczególnych tytułów

Oprócz tego za pomocą aplikacji sprawdzimy także, co aktualnie znajduje się w Szuflandii – samoobsługowej wypożyczalni 24/7, która stoi na rynku Manufaktury. 

W aplikacji dostępne są także aktualności i kalendarz wydarzeń – dzięki temu szybko możemy sprawdzić, co dzieje się w najbliższej filii.

Dzięki aplikacji mamy dostęp do:

  • Fiszka zawsze pod ręką,
  • możliwość wyszukiwania, rezerwowania i wypożyczania książek,
  • wgląd w katalog on-line i zasoby Szuflandii,
  • kalendarz wydarzeń,
  • możliwość uregulowania opłaty bibliotecznej.

Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepów Google Play i AppStore.

ZOBACZ TAKŻE