wróć do artykułu
Zmieniaj zdjęcia za pomocą strzałek na klawiaturze
3 / 10

Darmowe atrakcje w Łodzi na wakacje. 7 dni tygodnia zupełnie za free! [PRZEWODNIK]

Mediateka MeMo
Mediateka MeMo
Wtorek

Naszą wtorkową propozycją jest wizyta w Bibliotece Miejskiej w Łodzi. Nie myślcie jednak, że książka to jedyne co mamy Wam do zaoferowania! W ponad 50 filiach organizowane są spotkania, warsztaty i wystawy. Udział w nich jest zupełnie darmowy, wystarczy posiadać Fiszkę - kartę biblioteczną (do założenia za darmo w każdej filii BMwŁ). Na pewno warto odwiedzić Mediatekę MeMo (ul. Moniuszki 5), znajdziecie tam salę pełną klocków lego, salę muzyczną, w której można spróbować swoich sił w grze na instrumentach, a także salę gamingową z symulatorem lotu i jazdy wyścigówką. Szczegółowy harmonogram wydarzeń dostępny na biblioteka.lodz.pl/wydarzenia/.

Darmowe letnie atrakcje przygotowała też Fuzja – zaprasza m.in na “Wtorki z ciałem” w godz. 18:00-20:00, czyli zajęcia jogi, fitness czy samoobrony.

TME Polówkę znajdziecie w ten dzień przy muszli koncertowej w parku Na Zdrowiu i obejrzycie filmy z sekcji „The Best of”, repertuar: polowka.com/project/the-best-of-2; w pałacu Biedermanna (ul. Franciszkańska 1/5) – sekcję “Dywers”: polowka.com/project/dywers; a także w Szkole Podstawowej nr 169 na Złotnie (ul. Napoleońska 7/17) – “Na froncie” – polowka.com/project/na-froncie.


ZOBACZ TAKŻE