wróć do artykułu
Zmieniaj zdjęcia za pomocą strzałek na klawiaturze
4 / 10

Darmowe atrakcje w Łodzi na wakacje. 7 dni tygodnia zupełnie za free! [PRZEWODNIK]

Pałac Poznańskiego
Pałac Poznańskiego
Środa

W środę wiele łódzkich muzeów zaprasza na swoje stałe wystawy zupełnie za darmo! Z bezpłatnego wejścia możemy skorzystać m.in. w Muzeum Miasta Łodzi - obejrzymy tu piękne wnętrza Pałacu rodziny Poznańskich; w Centralnym Muzeum Włókiennictwa zobaczymy wystawę „Mɪᴀsᴛᴏ – Mᴏᴅᴀ – Mᴀsᴢʏɴᴀ”, „Łódzkie mikrohistorie. Ludzkie mikrohistorie” i „Salę maszyn w ruchu”. Oprócz tego bezpłatnie zwiedzimy też Muzeum Pałac Herbsta, Muzeum Sztuki ms1 i ms2 a także Muzeum Kinematografii!

W Fuzji (ul. Milionowa 6A) tym razem “Środy z głową”, czyli koncerty mis tybetańskich i warsztaty oddechowe. Start o godz. 18:00.

Środek tygodnia to również idealny moment na mały koncert! Te czekają nas w ramach cyklu „Piotrkowska Kameralnie” co tydzień o godz. 20:00 w pasażu Rubinsteina.

A jeśli jednak wolisz kino, zawsze możesz wybrać się do parku Julianowskiego na filmy z serii “Wesele na Julianowie” (repertuar: polowka.com/project/wesele-na-julianowie) lub na Widzewską Górkę na sekcję “Pewniaki” (repertuar: polowka.com/project/pewniaki)


ZOBACZ TAKŻE