wróć do artykułu
Zmieniaj zdjęcia za pomocą strzałek na klawiaturze
5 / 8

Noc Świętojańska w Łodzi. Magiczne atrakcje na Fali, Stawach Stefańskiego i w Botaniku [PRZEWODNIK]

Noc Świętojańska w Łodzi. Magiczne atrakcje na Fali, Stawach Jana i w Botaniku
Najkrótsza noc w roku w klubowym klimacie w Aquaparku Fala
Na terenie zewnętrznym Fali zostaną zbudowane dwie duże sceny z muzyką progressive house / melodic techno / techno peak time oraz hip hop / R’n’b / dance, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. O muzyczną oprawę nocy świętojańskiej zadba łącznie 11 didżejów i didżejek z Polski i Ukrainy: Arude, Gigi, Puocky, Dastryal, Fiołas, Mazi, Crossvader, Palutha, Kfadrat, Ollin i FewFew.

Cały teren, okoliczne drzewa oraz palmy na terenie Fali zostaną udekorowane świecącymi girlandami, a że noc Kupały to zarówno święto ognia, jak i wody, w trakcie imprezy będzie czynny zewnętrzny basen – można z niego korzystać bez ograniczeń aż do północy. Nie zabraknie również w pełni zaopatrzonych barów, obsługiwanych łącznie przez ośmiu barmanów, a na wszystkich, którym od tańca zacznie burczeć w brzuchu, będzie czekać strefa gastro z grillem i przekąskami. Pozostaje już tylko zabrać znajomych i bawić się do białego (dosłownie) rana.

Impreza jest przeznaczona dla osób dorosłych. Warto spieszyć się z zakupem biletów, bo później ich cena będzie rosła. Obecnie można je kupować w cenie 39 zł za pośrednictwem strony aquapark.lodz.pl/kup-bilet-online/.


ZOBACZ TAKŻE