Axalta otwiera Centrum Usług Wspólnych w Łodzi. To światowy lider branży farb i lakierów

Axalta, której lakierami pomalowane są łódzkie autobusy, dach dworca Łódź Fabryczna i ławki na dworcu Łódź Kaliska, rozwija swój biznes w Łodzi. To pierwsza firma, która zainwestowała tutaj w 2022 roku.

fot. Stefan Brajter
Nowy inwestor w Łodzi
5 фотоs
fot. Stefan Brajter
fot. Stefan Brajter
fot. Stefan Brajter
fot. Stefan Brajter
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (5)

Słynne budynki użytku publicznego we Francji i Hiszpanii, a także większość mebli w naszych domach i biurach są pokrywane farbami firmy Axalta. Firma współpracuje z Oplem, Volkswagenem, Scanią i Volvo, a także firmami z branży sportowej, architektury i sztuki.

– Mam dużą przyjemność ogłosić pierwszego łódzkiego inwestora w Nowym 2022 Roku – firmę Axalta. Cieszę się, że wiodący, globalny dostawca lakierów ciekłych i proszkowych działający na świecie od ponad 150 lat, postanowił otworzyć Centrum Usług Wspólnych oraz swój oddział właśnie w naszym mieście. To już setna firma nowoczesnego outsourcingu i usług dla biznesu działająca w Łodzi. Ten innowacyjny inwestor z własnymi laboratoriami i międzynarodowym zapleczem zarządzającym jest już w Łodzi. – mówi pierwszy wiceprezydent miasta Łodzi Adam Pustelnik.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ