Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run 2023 zbliża się wielkimi krokami. Jeszcze zdążysz się zapisać!

Przed nami 20. Rossmann Run Bieg Ulicą Piotrkowską. Na starcie może stanąć nawet 5000 osób, bo zapisy wciąż trwają! Zawody odbędą się w najbliższą sobotę, 27 maja, o godz. 19:00. Start i meta ulokowane będą na ul. Piotrkowskiej, na wysokości Ogrodów Geyera. Każdy uczestnik może zdobyć atrakcyjne nagrody, bez względu na to, które zajmie miejsce.

Biegacza podczas Rossmann Run
Rossmann Run 2023. Bieg zbliża się wielkimi krokami. Jeszcze zdążysz się zapisać!
5 фотоs
Biegacza podczas Rossmann Run
Biegacza podczas Rossmann Run
Biegacza podczas Rossmann Run
Biegacza podczas Rossmann Run
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (5)

Vouchery o wartości 5000 zł otrzymają osoby, które przybiegną na metę kolejno na miejscach: 20 i 600. Uczestnicy, którzy uplasują się na miejscach: 30, 200, 2000, 3000 i 4000, nagrodzeni zostaną voucherami o wartości 2000 zł. Będą one do wykorzystania w HAVET Hotel Resort & Spa Dźwirzyno. – W związku z tym, że obchodzimy 600-lecie Łodzi, 30-lecie firmy Rossmann i mamy 20. edycję naszego biegu, dla osób, które uplasują się na tych miejscach, mamy darmowy udział we wszystkich kolejnych edycjach biegu – mówi organizator, Robert Blesiński.

– Szykuje nam się bardzo ciekawa rywalizacja wśród zawodowców. Mamy pięciu Kenijczyków i jedną Kenijkę. Mamy reprezentantki Polski w biegach długich, Izę Paszkiewicz i Monikę Jackiewicz. Swój udział potwierdziła też pięciokrotna zwyciężczyni Biegu, czyli Lilia Fiskowicz, dzierżąca rekord trasy – mówi dyrektor sportowy 20. Rossmann Run Biegu Ulicą Piotrkowską, Jacek Chmiel.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ