Bolesny powrót po przerwie. Piłkarki ręczne ChKS PŁ wysoko przegrały w Lublinie

Po dwumiesięcznej przerwie wznowiono rywalizację w grupie C I ligi piłki ręcznej kobiet. Powrót na boisko okazał się bolesny dla zawodniczek ChKS PŁ. Łodzianki pojechały do Lublina, gdzie wysoko przegrały z zajmującym drugie miejsce w tabeli MKS AZS UMCS.

Piłkarki ręczne ChKS PŁ wysoko przegrały w Lublinie
Grupa C I ligi piłki ręcznej kobiet. Fot: Marek Młynarczyk

Już do przerwy miejscowe miały dziesięć bramek przewagi, a ostatecznie zakończyły rywalizację efektownym zwycięstwem 35:22. Dla łodzianek była to druga porażka w bieżących rozgrywkach. W siedmiu meczach ekipa z Kosynierów Gdyńskich zgromadziła piętnaście oczek i z takim dorobkiem zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Prowadzący w rozgrywkach ROKiS Radzymin Marcovia Marki ma na koncie komplet 21 pkt.

Kolejny mecz łodzianki rozegrają w drugi weekend lutego w stolicy, gdzie ich rywalkami będą zawodniczki UKS Varsovia.

MKS AZS UMCS Lublin - ChKS PŁ Łódź 35:22 (19:9). Bramki dla ChKS PŁ: Natalia Stala 9, Milena Walicka 4, Magdalena Piątczak 3, Karolina Niedbała 2, Natalia Szmigielska 2, Martyna Agata 1, Aleksandra Micota 1.