Chcesz wynająć lokal użytkowy? Zarząd Lokali Miejskich oferuje ich aż 78

Zarząd Lokali Miejskich w Łodzi oferuje na wynajem duży pakiet 78 lokali użytkowych do prowadzenia działalności gospodarczej. Najwięcej, bo aż 28, w Śródmieściu. Gdzie znajdują się pozostałe?

fot. ŁÓDŹ.PL
Zarząd Lokali Miejskich oferuje aż 78 lokali użytkowych
4 фото
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
fot. ŁÓDŹ.PL
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (4)

Do wzięcia jest także 19 lokali na Polesiu, 17 na Górnej, 10 na Bałutach i 4 na Widzewie. Do tego dochodzą także cztery stanowiska w miejskich halach targowych: „Górniak” (3 lokale) i przy ul. Małej.

Smaczkiem wśród ofert jest lokal po kultowym barze „Pieczarka” przy ul. Piotrkowskiej 106, który był ulubioną śniadaniownią wielu łodzian jeszcze na długo przed tym, nim przybytki serwujące śniadania stały się modne. Zajmujący parter i suterenę lokal w sąsiedztwie Urzędu Miasta Łodzi funkcjonował od 1976 roku, a charakterystyczne wejście po schodach do piwnicznych pomieszczeń obok nieistniejącego już Horteksu zna zapewne większość łodzian. 

Jadłodajnia serwująca dania polskiej kuchni w przystępnych cenach przez lata wyrobiła sobie dobrą markę. Ciekawe, czy nowy najemca, o ile znajdzie się zainteresowany, będzie chciał kontynuować gastronomiczne tradycje tego miejsca?

Publiczny przetarg ustny na wynajem oferowanych lokali odbędzie się w formie licytacji wysokości stawek czynszu i odbędzie się 29 grudnia. Wszyscy zainteresowani udziałem w licytacji muszą do 23 grudnia wpłacić wadium za lokal, którego stawkę czynszu chcą licytować. 

Licytacje odbędą się w reżimie sanitarnym.

Więcej informacji znajdziesz na stronie: https://www.zlm.lodz.pl/lokale-uzytkowe/lokale202112/

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ