Dowiedz się, jak prawidłowo oddychać. Poleski Ośrodek Sztuki zaprasza na warsztaty

W poniedziałek 14 marca o godzinie 18:00 w Poleskim Ośrodku Sztuki przy ul. Krzemienieckiej 2 A w Łodzi odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu kręgów oddechowych.

fot. Envato Elements
Zacznij oddychać świadomie

Oddychanie jest czynnością niezbędną do codziennego funkcjonowania. Jednocześnie nie musimy o nim pamiętać, bo jest odruchem bezwarunkowym. Jednak mamy wpływ na jego jakość. Warto popracować nad tym, aby była ona jak najlepsza, a sam oddech wpływał pozytywnie na funkcjonowanie naszego organizmu. Prawidłowe oddychanie zapobiega wielu dolegliwościom natury psychicznej oraz fizycznej.

Spotkanie organizowane jest przez duet „Inny rytm” – Igora Jankowskiego i Adama Lewartowskiego, którzy mają w sobie ogromne pokłady kreatywności i chęci w dziedzinie samorozwoju. W programie zajęć oferują przekazanie odpowiedniej wiedzy na temat oddechu i przedstawienie technik ułatwiających funkcjonowanie w trudnych sytuacjach. Głównym celem warsztatów jest zaprezentowanie sposobów radzenia sobie ze stresem i skutecznej relaksacji.

Gdzie i kiedy?

Zajęcia odbywają się w każdy drugi poniedziałek miesiąca i są całkowicie bezpłatne. Aby potwierdzić swoją obecność, zainteresowani są proszeni o wysłanie wiadomości mailowej na adres <link kontakt@innyrytm.pl>kontakt@innyrytm.pl</link>.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ