Druga edycja Great September w Łodzi. Poznaliśmy datę!

Pierwsza edycja organizowanego przez Artura Rojka Great September zgromadziła w Łodzi najważniejszych przedstawicieli branży muzycznej, najpopularniejszych polskich artystów oraz najciekawszych nowych wykonawców. Druga edycja największego showcase’owego festiwalu w Polsce odbędzie się w dniach 14-16 września w Łodzi.

Great September
Great September
7 фотоs
Great September
Great September
Great September
Great September
Great September
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (7)

W trakcie pierwszej edycji Great September przestrzeń łódzkiego EC1 zamieniła się w tętniące życiem centrum festiwalowe. To tutaj zorganizowano część konferencyjną, którąotworzyła rozmowa Anny Gacek z Ralphem Kaminskim, a zakończyło unikatowe w swojej formule spotkanie-niespodzianka z Dawidem Podsiadło. To również tutaj toczyły się ożywione rozmowy kuluarowe i nieformalne spotkania, ale i dyskusje panelowe, warsztaty poświęcone najważniejszym wyzwaniom gwałtownie zmieniającej się branży muzycznej. Przez trzy dni na głównej scenie Great September pojawili się najbardziej rozpoznawalni polscy wykonawcy: wspomniany już Ralph Kaminski, Kortez, Błażej Król, Kinny Zimmer, Kacperczyk, Julia Wieniawa. Jednocześnie cała Łódź zamieniła się w jeden wielki muzyczny festiwal. W kilkunastu klubach wystąpiło blisko 120 artystówi.

Pierwsza edycja Great September Showcase Festival & Conference odbyła się w dniach 20-22 października w klubach i miejscach kulturalnych w Łodzi.Twórcą wydarzenia jest Artur Rojek przy współpracy z miastem Łódź.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ