Fogo Futsal Ekstraklasa. Widzew zrównał się z Dremanem

Wyjazdowe zwycięstwo z Dremanem Opole Komprachcice pozwoliło zawodnikom Widzewa zrównać się punktami z wyżej notowanym rywalem. Te dwie ekipy oraz Legia Warszawa po dwunastu kolejkach rozgrywek Fogo Futsal Ekstraklasy mają po 22 pkt.

piłka
Widzew zrównał się z Dremanem

Po dwunastu seriach spotkań takim dorobkiem legitymował się tylko Dreman, który w 14. minucie starcia z Widzewem objął prowadzenie. Goście szybko jednak odpowiedzieli trafieniami Daniela Krawczyka i Kamila Kucharskiego. W 23. minucie miejscowi wyrównali stan rywalizacji, ale na kolejnego gola Kucharskiego nie zdołali już odpowiedzieć, więc Widzew zgarnął pełną pulę.

Liderem rozgrywek jest Constract Lubawa (34 pkt.), za którym plasują się: Piast Gliwice (31), Rekord Bielsko-Biała (30), Futsal Leszno (24), Dreman, Legia i Widzew (po 22). W 13. kolejce widzewiacy przy Małachowskiego zmierzą się z ekipą Red Dragons Pniewy (25 listopada, godz. 17:00).