Futsaliści Widzewa Łódź na zwycięskim szlaku. To już czwarta wygrana z rzędu!

W rozgrywkach Fogo Futsal Ekstraklasy zawodnicy Widzewa zanotowali czwarte zwycięstwo z rzędu i umocnili się w górnej połowie tabeli.

Po wygranych z Legią Warszawa (6:3), Sośnicą Gliwice (3:0) oraz Eurobusem Przemyśl (7:5) widzewiacy pojechali na Kaszuby, gdzie zmierzyli się z ekipą We-Met Kamienica Królewska. Gospodarze jako pierwsi wpisali się na listę strzelców, ale na przerwę schodzili przy wyniku 2:3. Po zmianie stron nie byli już w stanie powstrzymać rozpędzonych gości, którzy do domu wrócili z wygraną 7:2. W zespole Widzewa dorobkiem punktowym podzielili się: Kamil Kucharski (2), Hugo Freitas, Willy May, Jefferson Ortiz, Norbert Dregier oraz Miłosz Krzempek.

Dzięki tej wygranej widzewiacy mają już 19 pkt. i po dziesięciu kolejkach zajmują szóste miejsce w tabeli. W następnym meczu przed własną widownią zagrają z prowadzącym w rozgrywkach Constractem Lubawa, który do tej pory zebrał już dwadzieścia osiem oczek i jako jedyny nie przegrał żadnego meczu. Spotkanie z liderem rozpocznie się 15 listopada o godzinie 20:00.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ