„Idiota” Teatru Kamila Maćkowiaka wkrótce w Centrum Dialogu. Zgarnij zniżkę na bilety

Teatr Kamila Maćkowiaka zaprasza do nowej lokalizacji. W Centrum Dialogu im. Marka Edelmana (ul. Wojska Polskiego 8) zobaczymy spektakl “Idiota”. Dla czytelników “Łódź.pl” przygotowano specjalny kod rabatowy na bilety!

fot. Tomasz Zawadzki
"Idiota" - spektakl Teatru Kamila Maćkowiaka
3 фото
fot. Tomasz Zawadzki
fot. Tomasz Zawadzki
fot. Tomasz Zawadzki
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (3)

Lubicie rozwiązywać łamigłówki z podchwytliwymi pytaniami lub testy na inteligencje? A może lubicie hazard? Ryzyko, adrenalina i możliwość dużej wygranej?

Bohater spektaklu „Idiota” Teatru Kamila Maćkowiaka lubi tylko to ostatnie… hazard stał się dla niego ucieczką od trudnej i pełnej napięć rzeczywistości.

Chce zapomnieć o rosnących ratach kredytu za mieszkanie, o tym, że przez kolejne lockdowny prawie stracił swój wymarzony interes – klub muzyczny. Stara się zapomnieć o długach i kłamstwach, którymi karmi swoją żonę i córkę, by nie wiedziały, jak dramatycznie rysuje się ich przyszłość. 

Kiedy trafia na ogłoszenie z perspektywą szybkiego zarobku, nie zastanawia się ani chwili. Sztuka przywodzi na myśl atmosferę kultowego serialu „Squid games”, jest w niej dużo łamigłówek, nieoczywistych wyzwań i czarnego humoru.

Zniżka na bilety do teatru dla “Łódź.pl”

 „Idiotę”, autorstwa znakomitego hiszpańskiego dramaturga Jordi Casanovasa w Teatrze Kamila Maćkowiaka wyreżyserował Waldemar Zawodziński. Na scenie zobaczymy Agnieszkę Skrzypczak i Kamila Maćkowiaka.

Najbliższe pokazy „Idioty” odbędą się 14 i 15 marca o godz. 19:00 w Centrum Dialogu im. Marka Edelmana (ul. Wojska Polskiego 83).

Ceny biletów zaczynają się już od 49 zł. Specjalnie dla czytelników „Łódź.pl”, Fundacja Kamila Maćkowiaka przygotowała zniżkę -15% na te dwa pokazy.

Jak kupić bilet ze zniżką?

  1. Internetowo, przez system rezerwacji biletów na stronie www.fundacjamackowiaka.org wpisując kod rabatowy IDŁPL15 na dole strony (po wpisaniu kodu należy kliknąć „Zatwierdź”).
  2. Telefonicznie, dzwoniąc pod nr 794 460 500 - od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00
  3. E-mailowo, wysyłając wiadomość na adres bilety@fundacjamackowiaka.org

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ