Karta Łodzianina z nowymi funkcjami. Zapłacisz nią w parkomacie w Łodzi

Rozpoczęły się prace nad integracją Karty Łodzianina z nowym Systemem Płatnego Parkowania w Łodzi, który zostanie uruchomiony w październiku.

fot. Konrad Ciężki
Kartą Łodzianina zapłacisz w parkomacie

Za pomocą Karty Łodzianina lub aplikacji będzie można wnieść opłatę parkingową bez żmudnego wpisywania numeru rejestracyjnego auta. Będzie można go dopisać do swojej karty raz i korzystać bez ograniczeń.

Nowa wersja aplikacji Karty Łodzianina

Dodatkowo już od 1 września ruszy nowa wersja aplikacji mobilnej Karty Łodzianina, która uzyska przejrzysty wygląd, intuicyjną możliwość przełączania się pomiędzy członkami rodziny i łatwiejszy dostęp do informacji o zniżkach i dodatkowych ułatwieniach. Już teraz w ramach aplikacji można zakupić migawkę MPK Łódź z 20% zniżką, a obecnie trwają również prace nad wdrożeniem możliwość prostego i szybkiego zakupu biletów zniżkowych do łódzkich atrakcji.  

Projekt Karty Łodzianina jest realizowany przez Łódzką Organizację Turystyczną, firmę technologiczną QB S.C. oraz Urząd Miasta Łodzi. Obecnie w systemie zarejestrowanych jest ponad 275 tys. osób, które mogą korzystać ze zniżek i specjalnych ofert w 205 instytucjach miejskich i firmach prywatnych.

Jak i gdzie założyć Kartę Łodzianina

Więcej informacji o projekcie można znaleźć na stronie<link http://www.kartalodzianina.pl/> www.kartalodzianina.pl</link>. Osoby zainteresowane założeniem konta w systemie mogą to zrobić online lub w jednym z licznych punktów na terenie Łodzi. Jednym z nich jest Centrum Obsługi Karty Łodzianina przy Piotrkowskiej 87 (czynne pon-pt 9:00-17:00, sob 10:00-16:00, ndz nieczynne).

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ