Kultowe restauracje z Warszawy teraz też w Łodzi. Czarnomorka i Bułkę przez bibułkę w Fuzji

Czarnomorka i Bułkę przez bibułkę to restauracje dobrze znane w Warszawie. Niebawem otworzą się w Łodzi, zasilając tym samym ofertę restauracyjną Fuzji, rewitalizowanego kompleksu budynków należących kiedyś do łódzkiego fabrykanta Karola Scheiblera.

Czarnomorka i Bułkę przez bibułkę
W Fuzji otworzą się Czarnomorka i Bułkę przez bibułkę, mat. pras.
15 фотоs
Czarnomorka i Bułkę przez bibułkę
Bułkę przez bibułkę
Bułkę przez bibułkę
Czarnomorka
Czarnomorka
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (15)

Bułkę przez bibułkę w Łodzi

W stolicy nikomu nie trzeba przedstawiać śniadaniowni Bułkę przez bibułkę. To jedna z pierwszych tego typu restauracji, która serwuje śniadania i lunche przez cały dzień. Słynie z kolorowych dań ze świeżych składników. Łódzki lokal będzie usytuowany przy Ogrodach Anny z widokiem na zabytkową elektrownię.

Czarnomorka w Łodzi

W północnej części kompleksu, od strony ul. Tymienieckiego, pojawi się Czarnomorka. To restauracja ukraińska wywodząca się z Kijowa. Zaserwuje swoim gościom przede wszystkim dania z ryb i owoców morza w wielu różnych odsłonach. W menu znajdą się m.in. risotto z krewetkami, burger z dorsza oraz smażone kalmary. Restauracja słynie ze swojej gościnności. W oczekiwaniu na zamówienie goście często są częstowani zupą rybną lub makaronem z łososiem, i to zupełnie za darmo. Miłośnicy ostryg będą zachwyceni, ponieważ różne ich rodzaje są tam otwierane na ich oczach.

Oferta gastronomiczna Fuzji będzie znacznie szersza. Na liście restauracji, które mają się tu otworzyć są m.in.: Sartoria, Deseo, Bakery, Lecentano czy Zdrowa Krowa.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ