Liga Centralna. Anilana Łódź nie złamała mieleckiej Stali

W dziewiątej serii spotkań Ligi Centralnej piłkarzy ręcznych zespół Grot Blachy Pruszyński Anilana nie zdołał powiększyć swojego dorobku. Łodzianie przegrali w Mielcu z Handballem Stal 23:32.

plakat sportowy
Anilana Łódź nie złamała mieleckiej Stali

Zwycięstwo gospodarzy było w pełni zasłużone. Po czternastu minutach gry miejscowi zaczęli uciekać łódzkiej ekipie, która na przerwę schodziła z pięciopunktową stratą. W drugiej połowie różnica punktowa jeszcze się zwiększyła i miejscowi pewnie sięgnęli po pełną pulę. Łodzianie zostali więc z dorobkiem siedmiu punktów, który aktualnie daje im trzynaste miejsce w tabeli. Dwa oczka mniej ma przedostatnie w klasyfikacji Zagłębie Handball Team Sosnowiec, które w następnej serii spotkań zmierzy się z Siódemką Miedź Huras Legnica. Gracze Anilany w tym czasie będą pauzowali, a kolejny mecz rozegrają 2 grudnia. Tego dnia przy Sobolowej zmierzą się z Budimeksem Gorzów Wielkopolski (godz. 18:00). Będzie to spotkanie 11. kolejki.

Handball Stal Mielec - Grot Blachy Pruszyński Anilana Łódź 32:23 (16:11). Punkty dla Anilany: Szymon Krajewski 4, Daniel Wawrzyniak 3, Bartosz Pawlak 3, Aleksander Pinda 3, Kamil Katusza 2, Adrian Kucharski 2, Igor Helwak 2, Marcel Kamiński 1, Konrad Czech 1, Piotr Szewczyk 1, Anton Weliczko 1.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ