Łódzcy seniorzy na TikToku. Ich filmy w kilka dni podbiły internet!

Większość twórców materiałów na TikToka nie ukończyła 25. roku życia? To nie dotyczy Łodzi! Od kilku dni łódzcy seniorzy z miejskich Centrów Zdrowego i Aktywnego Seniora prowadzą konto na TikToku @seniorzynaczasie. Odbiorcami miała być najbliższa rodzina tymczasem... ich filmy obejrzało ponad 10 tys. osób!

lodz senior tiktok
Łódzkich seniorów można znaleźć na TikToku!

Zaglądałeś kiedyś przez ramię swojemu wnukowi, zastanawiając się, czemu spędza kolejną godzinę na TikToku? Już nie musisz. Sam możesz zostać gwiazdą tiktokowych filmików! Tak jak seniorzy z Centrów Zdrowego i Aktywnego Seniora, którzy od walentynek mają swój własny profil, a ich filmy, m.in. w klimacie walentynkowym i karnawałowym, obejrzało już 10 tys. odbiorców! 

– Pytanie: po co seniorowi profil na TikToku? Świat idzie do przodu. My też postanowiliśmy iść z duchem czasu i wraz z walentynkami wystartowaliśmy z profilem @seniorzynaczasie. Zakładamy, że na początku naszymi odbiorcami będą dzieci i wnuki uczestników zajęć w centrach seniora, jednak zachęcamy wszystkich do oglądania nas i polubienia – mówi Patrycja Fidelus, jedna z koordynatorek najmłodszego Centrum Zdrowego i Aktywnego Seniora przy ul. Felińskiego 7 w Łodzi.

Łódzkich seniorów na TikToku znajdziecie W TYM MIEJSCU

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ