Łodzianie z medalami. Sukcesy pływaków z Łodzi na Mistrzostwach Polski juniorów młodszych

Łódź zawsze miała dobrych pływaków i wiele wskazuje na to, że rośnie kolejne pokolenie, które będzie kontynuować te tradycje. Pływacy z SKS-u 137 Delfin Łódź osiągnęli bardzo dobre rezultaty na Mistrzostwach Polski juniorów młodszych.

Patrycja Muszyńska
Patrycja Muszyńska zdobyła drugie miejsce na 100 i 200 m stylem klasycznym
4 фото
Piotr Lesiak
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (4)

W dobrych humorach wracali z Mistrzostw Polski pływacy z SKS-u 137 Delfin Łódź. Dwójka zawodników wywalczyła tam tytuły wicemistrzów kraju. Piotr Lesiak zdobył srebrny krążek na dystansach 100 m i 200 m stylem grzbietowym. Na dystansie 50 m znalazł się tuż za podium. Patrycja Muszyńska również znalazła się na drugim miejscu na 100 i 200 m stylem klasycznym. Karolina Rozwadowska zajęła co prawda ósme miejsce na 200 m w tym samym stylu, ale poprawiła swój rekord życiowy. Prócz występów indywidualnych łodzianie płynęli również w sztafecie, w skład której weszły: Nadia Grudzińska, Patrycja Muszyńska, Sylwia Siniarska i Hanna Seliwiak.