Ponad 200 mieszkań powstanie przy Smugowej. Od kawalerek po apartamenty [WIZUALIZACJE]

Grupa ATAL opublikowała pierwsze informacje o nowej inwestycji mieszkaniowej Moderna Helenów, którą zrealizuje przy ul. Smugowej.

Moderna Helenów - wizualizacje
Moderna Helenów - wizualizacje
5 фотоs
Moderna Helenów - wizualizacje
Moderna Helenów - wizualizacje
Moderna Helenów - wizualizacje
Moderna Helenów - wizualizacje
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (5)

Na działce po rozebranym gmachu Instytutu Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego stanie wielorodzinny budynek mieszkalny o wysokości siedmiu kondygnacji. Jego bryłę zaprojektowano na planie litery C, w kształcie ściętego prostokąta podzielonego na trzy sekcje, które stworzą wewnętrzny, częściowo otwarty dziedziniec mający być oazą spokoju dla mieszkańców.

Moderna Helenów zaoferuje 234 mieszkania o zróżnicowanych metrażach – od kawalerek po apartamenty z kilkoma sypialniami. Wnętrza mają charakteryzować się wysokim standardem wykończenia, a mieszkania rozkładami zapewniającymi funkcjonalność.  

W podziemnej części budynku został zaprojektowany dwukondygnacyjny garaż z 206 miejscami parkingowymi oraz pomieszczenia techniczne i komórki lokatorskie.

Realizacja grupy ATAL jest jedną z trzech inwestycji mieszkaniowych planowanych przy ul. Smugowej. Niemal po sąsiedzku powstanie składające się z trzech wielorodzinnych budynków osiedle mieszkaniowe Blask (Trei Real Estate). Na realizację czeka też powstały na bazie specustawy mieszkaniowej „lex developer” projekt budowy trzech wielorodzinnych budynków mieszkalnych, które miałyby stanąć na działce biegnącej prostopadle do ul. Smugowej w kierunku ul. Wojska Polskiego. Znajdzie się w nich od 100 do 160 mieszkań.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ