Premiera nowatorskiego teledysku VR w Vienna House by Wyndham Andel’s Lodz

W czwartek, 19 stycznia, w Vienna House by Wyndham Andel’s Lodz (ul. Ogrodowa 17) po raz pierwszy w Polsce zaprezentowany został teledysk 360° VR „Ariadne” Jakuba Ciupińskiego z płyty „Heroides” z udziałem Małgorzaty Walewskiej i Kai Kołodziejczyk.

Już w czwartek, 19 stycznia, w Vienna House by Wyndham Andel’s Lodz (ul. Ogrodowa 17) po raz pierwszy w Polsce zaprezentowany zostanie teledysk 360° VR, fot. mat. pras.
5 фотоs
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (5)

Ciepły mezzosopran Małgorzaty Walewskiej, antyczna poezja Owidiusza, elektryzująca muzyka Jakuba Ciupińskiego, oniryczny taniec Kayi Kołodziejczyk i nowoczesne efekty specjalne produkcji VR 360°. W ten sposób Małgorzata Walewska i Jakub Ciupiński postanowili wyjść poza klasyczne postrzeganie muzyki poważnej i zaprezentować jeden z utworów Ciupińskiego z płyty „Heroides” w postaci teledysku VR.

Widz z pomocą gogli podąża za Ariadną, przemierza księżycowy krajobraz w towarzystwie przestrzennej, wielowymiarowej aranżacji muzycznej Jakuba Ciupińskiego i doskonałych efektów stworzonych przez światowej sławy specjalistów.

Teledysk będzie można oglądać bezpłatnie w lobby Vienna House by Wyndham Andel’s Lodz, gdzie od 19 stycznia do 10 lutego stać będzie box VR. Przed obejrzeniem należy zgłosić się do recepcji. Wstęp wolny.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ