Przygotowania na zapleczu Ekstraklasy. Jak radzą sobie rywale ŁKS?

Do startu Ekstraklasy zostało już niewiele czasu, drużyny kończą przygotowania śródsezonowe i zaczynają pracować nad taktyką pod konkretnego rywala. Inaczej jest w Fortuna 1 Lidze, gdzie sezon przygotowawczy jest w pełni.

Lider ekstraklasowego zaplecza, ŁKS Łódź, jest po dwóch pierwszych grach kontrolnych, fot. ŁKS
5 фотоs
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (5)

Lider ekstraklasowego zaplecza, ŁKS Łódź, jest po dwóch pierwszych grach kontrolnych. W pierwszej bez większych problemów pokonał Znicz Pruszków 3:0, w drugiej uległ Pogoni Siedlce 1:3. Obecnie podopieczni Kazimierza Moskala przygotowują się do wyjazdu do Turcji. W Side na naturalnej murawie zespół będzie pracował nad motoryką i aspektami taktycznymi. 

Rycerze Wiosny zdają sobie sprawę, że stoją przed ogromną szansą na powrót do elity i nie zasypiają gruszek w popiele. Trenerzy pracują z obecnym składem, ale w biurach faksy pracują na pełnych obronach. ŁKS testuje obecnie napastnika, który ma stanowić konkurencję dla Stipe Juricia i Nelsona Balongi, w kręgu zainteresowań jest również Jakub Letniowski z Raduni Stężyca – brat grającego w Widzewie Juliusza. W klubie zapewniają, że ostatnie informacje o rzekomym zakazie rejestracji nowych graczy nie powinny niepokoić kibiców, bo do czasu otwarcia okna transferowego (początek lutego) wszystkie zaległości będą uregulowane.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ