Remont Krakowskiej. Ważne zmiany dla kierowców i pasażerów MPK Łódź [SZCZEGÓŁY]

Remont ulicy Krakowskiej wkracza w kolejny etap. W związku z planowanymi pracami, w najbliższy weekend (22/23 września) wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Inaczej pojadą także autobusy MPK Łódź.

Remont Krakowskiej
Remont Krakowskiej wkracza w kolejny etap

Drogowców zobaczymy przy budowie kanału deszczowego w rejonie ul. Biegunowej  i przy układaniu kruszywa na odcinku od ul. Barskiej do ul. Biegunowej. W najbliższych dniach wykonawca planuje także układanie asfaltu na tym samym odcinku oraz wokół ronda. Ponadto robotnicy będą kontynuowali budowę kanału technologicznego oraz montaż oświetlenia (na odcinku Biegunowa-Siewna).

W związku z planowanymi pracami w nocy z 22 na 23 września zamknięty zostanie wschodni wlot w ul. Biegunową, przejedziemy natomiast przez skrzyżowanie ulic Siewnej i Krakowskiej. Zmiana organizacji ruchu spowoduje także zmiany w trasach autobusów MPK Łódź. Inaczej pojadą linie: 72A, 72B, 83, N3A i N3B.

Zmiany tras MPK Łódź

  • linie 72A/B: z pętli Janów do skrzyżowania Srebrzyńska – Solec bez zmian, następnie ulicami Wieczność, Siewną, Złotno i dalej stałą trasą. Z pętli Huta Jagodnica do skrzyżowania Krakowska – Biegunowa bez zmian, następnie ulicami Krakowską, Siewną, Wieczność, Srebrzyńską i dalej obecną trasą.
  • linia 83: z pętli pl. Mikulskiego do Solec – Borowa bez zmian, następnie ulicami Solec, Borowa, Siewna, Złotno i dalej obecną trasą. Z pętli cm. Szczecińska do skrzyżowania Krakowska - Biegunowa bez zmian, następnie ulicami Krakowską, Siewną, Wieczność, Solec i dalej obecną trasą.
  • linie N3A/B: z pętli ICZMP do skrzyżowania Srebrzyńska – Solec bez zmian, następnie ulicami Wieczność, Siewną, Złotno i dalej stałą trasą. Z pętli cm. Szczecińska do skrzyżowania Krakowska – Biegunowa bez zmian, następnie ulicami Krakowską, Siewną, Wieczność, Srebrzyńską i dalej obecną trasą.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ