Remont Lutomierskiej idzie pełną parą. Połowa jezdni już gotowa [ZDJĘCIA]

Na ul. Lutomierskiej pojawił się już nowy asfalt. Od poniedziałku, 29 kwietnia, kierowcy pojadą po nowej połowie drogi, a wykonawca rozpocznie drugą część remontu.

Remont ul. Lutomierskiej
Na ul. Lutomierskiej pojawił się już nowy asfalt. Od poniedziałku, 29 kwietnia, kierowcy pojadą po nowej połowie drogi, a wykonawca rozpocznie drugą część remontu. <p>Remont ul. Lutomierskiej obejmuje odcinek od ul. Klonowej do al. Włókniarzy. Powstają nowe chodniki i jezdnia, infrastruktura dla rowerzystów, nowe przystanki oraz nasadzonych zostanie 25 nowych drzew, które stworzą zielony szpaler.<p> <p>Prace i idą pełną parą i gotowe mamy również pierwsze chodniki i część skrzyżowania z ul. Klonową, gdzie ponownie udostępniony będzie wjazd od strony ul. Kasprzaka.<p>
20 фотоs
Remont ul. Lutomierskiej
Remont ul. Lutomierskiej
Remont ul. Lutomierskiej
Remont ul. Lutomierskiej
Remont ul. Lutomierskiej
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (20)

Remont ul. Lutomierskiej obejmuje odcinek od ul. Klonowej do al. Włókniarzy. Powstają nowe chodniki i jezdnia, infrastruktura dla rowerzystów, nowe przystanki oraz nasadzonych zostanie 25 nowych drzew, które stworzą zielony szpaler.

Prace i idą pełną parą i gotowe mamy również pierwsze chodniki i część skrzyżowania z ul. Klonową, gdzie ponownie udostępniony będzie wjazd od strony ul. Kasprzaka.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ