Remont Pryncypalnej i 3 Maja. Co już się zmieniło? Raport z postępów prac [ZDJĘCIA]

Kolejna ulica na Rudzie Pabianickiej ma już nowy, estetyczny wygląd. Nowa jezdnia i chodniki na ul. Pryncypalnej są już gotowe. Prace trwają także na sąsiedniej ul. 3 Maja.  

Remont Pryncypalnej i 3 Maja
Po remoncie Pryncypalnej i 3 Maja Ruda Pabianicka zyska łącznie aż 2 km nowych dróg
13 фотоs
Remont Pryncypalnej i 3 Maja
Remont Pryncypalnej i 3 Maja
Remont Pryncypalnej i 3 Maja
Remont Pryncypalnej i 3 Maja
Remont Pryncypalnej i 3 Maja
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (13)

Remont Pryncypalnej

W marcu zakończył się remont pierwszego odcinka ul. Pryncypalnej, a teraz drogowcy wykonują już ostatnie szlify na drugim etapie inwestycji, na odcinku od ul. Bartoszewskiego do ul. 3 Maja. Ulica została gruntownie przebudowana. Wykonano nową konstrukcję jezdni, ułożono równą asfaltową nawierzchnię, są też nowe chodniki oraz zjazdy do posesji. Trwają jeszcze ostatnie prace wykończeniowe, ale ulica jest już praktycznie gotowa. 

Remont 3 Maja

Trwa również przebudowa ul. 3 Maja, która jest przedłużeniem ul. Pryncypalnej. Już niebawem zakończą się na niej prace wodociągowe i wykonawca przystąpi do remontu jezdni. Jednak - aby przyspieszyć z robotami - w międzyczasie wykonano już pierwsze chodniki.

Cały ciąg ul.  3 Maja i Pryncypalnej zapewni wygodny przejazd na jednej z głównych osi Rudy Pabianickiej. Łącznie to 2 km nowych dróg. Zyskają także pasażerowie MPK Łódź, dla których pojawi się nowy przystanek przy ul. Korczaka, a dzięki nowym drzewom ulica stanie się jeszcze bardziej przyjemna dla mieszkańców. 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ