Remont Śmigłego-Rydza. Nadchodzi otwarcie pierwszej jezdni! [ZDJĘCIA]

W nocy z 22 na 23 września oddana do użytku zostanie pierwsza nowa jezdnia na modernizowanym odcinku ważnej łódzkiej arterii - al. Śmigłego-Rydza. Ruch na niej będzie dwukierunkowy.

Remont Śmigłego-Rydza
Remont Śmigłego-Rydza
8 фотоs
Remont Śmigłego-Rydza
Remont Śmigłego-Rydza
Remont Śmigłego-Rydza
Remont Śmigłego-Rydza
Remont Śmigłego-Rydza
ДИВІТЬСЯ
ФОТО (8)

Al. Śmigłego-Rydza jest modernizowana od skrzyżowania z ul. Przybyszewskiego do ul. Dąbrowskiego. Na noc z piątku na sobotę (22-23 września) planowane jest oddanie do użytku pierwszej nitki jezdni. Ruch po niej będzie dwukierunkowy, po jednym pasie w każdą stronę.

Zmiany w organizacji ruchu zostaną też wprowadzone na skrzyżowaniach al. Śmigłego-Rydza z ulicami Przybyszewskiego i Dąbrowskiego, którymi kierowcy mogą wrócić na dwupasmowe odcinki miejskiej arterii oraz skręcić w przecznice.

Przybyszewskiego

22 września drogowcy mają też oddać do użytku jedną nitkę remontowanej ul. Przybyszewskiego, od al. Śmigłego-Rydza do ul. Tatrzańskiej. Tutaj do dyspozycji kierowców podobnie będzie po jednym pasie w każdą stronę – w kierunku Górniaka i Widzewa. Na drugiej nitce będzie prowadzony remont.

Dąbrowskiego

Z kolei luźniej będzie kierowcom na ul. Dąbrowskiego w tym rejonie. W stronę Górniaka będą mieli do dyspozycji wszystkie trzy pasy jezdni. W drugim kierunku dwa – do jazdy prosto i do skrętu w lewo.

Bez zmian pozostają trasy autobusów i tramwajów.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ